Genel

4.5 G Kullanıcı Yorumları , 4.5 G Kullananların Yorumları

4.5 G kullanıcı yorumları içeriğimiz , 4.5 G kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

4.5 G Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce 4.5 G kullandıysanız lütfen 4.5 G ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, 4.5 G hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce 4.5 G kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak 4.5 G kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

4.5 G Kullanıcı Yorumları

4.5 G Kullanıcı Yorumları , 4.5 G  kullanmış ve 4.5 G  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm 4.5 G  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
deniz

şöyle ki, 3g’ye ilk geçildiğinde de hspa(high speed packet access) teknolojisi yoktu. buna bağlı olarak internet hızı neredeyse 2g’den farksızdı. bu geçişte aynı altyapı, neredeyse aynı donanım kullanıldı. değişen şey modülasyon türü ve kanalların paylaşımlı hâle getirilmesi oldu. zaten bu teknolojiye de 3.5g denildi. 4.5g’ye geçiş de, aynı şekilde 4g’ye bazı özelliklerin(mimo, modülasyon derecesinin arttırılması) kazandırılmasıyla sağlanıyor.

uğur

4g, 3g’den tamamen farklı altyapıya sahip bir teknoloji. tamamen ip tabanlı, sesli görüşme için bile data paketleri kullanmakta. bu durumda siz 4g altyapısını kurmadan 4.5g ya da amerikanların dediği gibi (bkz: lte-advanced) teknolojisine geçemezsiniz. bunu çok bilmişlikten veya hükumet karşıtı biri olduğumdan söylemiyorum ama kendi reklamlarını yapıyorlar, gerçekten bildikleri bir şey yok.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar