Genel

7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullanıcı Yorumları , 7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullananların Yorumları

7 Zeytin 1 İncir Hapı kullanıcı yorumları içeriğimiz , 7 Zeytin 1 İncir Hapı kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

7 Zeytin 1 İncir Hapı Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce 7 Zeytin 1 İncir Hapı kullandıysanız lütfen 7 Zeytin 1 İncir Hapı ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, 7 Zeytin 1 İncir Hapı hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce 7 Zeytin 1 İncir Hapı kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak 7 Zeytin 1 İncir Hapı kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullanıcı Yorumları

7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullanıcı Yorumları , 7 Zeytin 1 İncir Hapı  kullanmış ve 7 Zeytin 1 İncir Hapı  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm 7 Zeytin 1 İncir Hapı  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

5 1 Oyla
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
3 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Merve

Bana Instagram ®’dan 7zeytin1incir sayfasından 10 kilo verdirme garantili 2 kutu ürün sattılar 520 TL’ye. Ürünün garantili olduğunu ve eğer kilo veremezsem ücret iadesi olduğu söylendi. İlk 1 ay hiç kilo veremedim. 2 ay rejim ve spor yaptım 3 kilo verdim resmen aç gezdim ve her gün koştum. Ürünün bana hiçbir faydası olmadığı gibi ürünlerinin arkasında durmadılar. Ürün bende geç etki etmeye başlamış tekrar ürün alıp kullanıma devam etmemi tavsiye ediyorlarmış. Verdiğim 520 TL yetmemiş daha fazla kazıklanmam gerekiyormuş. Neymiş 3 kilo vermişim o yüzden garanti kapsamına girmiyormuş benim aç gezmemin deli gibi koşmamın bir önemi yok kendi ürünü garanti kapsamından çıkıyormuş bu durumda. Güya sıkılaşma olacaktı 10 kilo verecektim resmen aynıyım. Fiziğimde 3 kilo kaybıyla bile hiçbir değişim yok.

Kadriye

Tam bir haftadır kullanıyorum 7.zeytin bir incir haplarını ama ben kilo aldım almaya devam ediyorum bana bırakma devam et diyorlar bilmiyorum neyi yanlış yapıyorum

Gül

Bende duyup başladım ama çok etkisini gördüm. 7 zeytin 1 incir hapı içeriği nedir bilmiyorum açıkcası ama 7 zeytin 1 incir tablet gerçekten işe yarıyor. Size before after resimlerimi de atıcam biraz daha zamanım var 🙂

3
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar