Genel

Antabus Kullanıcı Yorumları , Antabus Kullananların Yorumları

Antabus kullanıcı yorumları içeriğimiz , Antabus kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Antabus Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Antabus kullandıysanız lütfen Antabus ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Antabus hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Antabus kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Antabus kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Antabus Kullanıcı Yorumları

Antabus Kullanıcı Yorumları , Antabus  kullanmış ve Antabus  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Antabus  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
eren

disulfram içerir. alkol parçalanmasını ve aldehit dehidrogenaz enzimini irreversibl olarak bloke eder. dolayısı ile bir asetaldehit zehirlenmesi durumu ile karşılaşılır. alan kişide çarpıntı, kızarmış bir yüz, kızarmış gözler, huzursuzluk, baş ağrısı ve bulantı görülür. bu ilaç alkolü bıraktırmak için her ne kadar bol bol kullanılıyorsa da habersiz vermek yolu tercih edilmemelidir. çünkü lethal olabilir.

jale

uzun süreli kullanımlarda keskin bir ağız kokusuna yol açar.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar