Genel

Cardura Xl 8 Mg Kullanıcı Yorumları , Cardura Xl 8 Mg Kullananların Yorumları

Cardura Xl 8 Mg kullanıcı yorumları içeriğimiz , Cardura Xl 8 Mg kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Cardura Xl 8 Mg Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Cardura Xl 8 Mg kullandıysanız lütfen Cardura Xl 8 Mg ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Cardura Xl 8 Mg hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Cardura Xl 8 Mg kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Cardura Xl 8 Mg kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Cardura Xl 8 Mg Kullanıcı Yorumları

Cardura Xl 8 Mg Kullanıcı Yorumları , Cardura Xl 8 Mg  kullanmış ve Cardura Xl 8 Mg  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Cardura Xl 8 Mg  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
3 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
duygu

bir hipertansiyon ilacı.

çağtay

kontrollü salım tablet oldugundan doktorlar icin olan bilgilendirme seysinde “hasta tuvalet gittiginde tablete benzeyen seyler cikarsa endise etmemelerini soyleyin” diyerek bilgilendiriyor. ayrica bu tur tabletleri kirmadan icmek gerekiyormus, kirilirsa kana karisim oraninda duzensizlikler oldugundan problem olabilirmis.

Dursun

ilk doktorum reçetesiyle kullanmaya başladıım büyük tansiyonum anormal yükseldi 190/73 ler cıvarı dil altı alıyorum 25/2 ancak yarım saat sonra 180/75 oluyor. iki günsonra doktoruma ulaştım durumu kayıt tutarak ilettim. Düşük olsa anlayacağım dedi Beni kardiyolojiye yönlendirdi. Onada bir haftalık kontrol listemi sundum. Yatmadan önce 9 gibi alınız ve yiyeceklerine dikkat etmemi söyledi. İlaç raporumu yeniledi. Tuzu hayatımdan çıkardım. İlacımı belirtiği zamanda alıyorum. Bir haftadır. Tansiyonum 92/53 Büyük 90-80/63-53 gibi seyrediyor Bu ilaç bana hiper tansiyon ve protatım 50 cl de verildi şu anda 80 cl de ilk 4ml sonra 4xL bu yakın haftalarda 8 ml XL verildi. Kullanıyorum. 68 yaşımda 1997 yılından beri yüksek tansiyon hastasıyım Pazarlamacıların satış yaptığı aletler tansiyonumu ölçemiyor hata veriyor. Bir doktor arkadaşım denk geldi koldan manşonlu aletiniz varmı dedi getirdiler onunla dinleyerek gözlemledi ve benim ilde bir kardiyoloğa görünmemi istedi. ve 1997 yılında hastahaneye alıp kontroller yapıldı ilk ilacım 25 mg Olmatec oldu 2008 Aralıkta. Ürolojiye gittim susuz kalmış bünyen bu ilecı sonlandırıyoruz CARDURA 4 g kullanıyoruz dedi ve devam ediyorum saygılar sevgiler

3
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar