Genel

Cyclo Progynova Kullanıcı Yorumları , Cyclo Progynova Kullananların Yorumları

Cyclo Progynova kullanıcı yorumları içeriğimiz , Cyclo Progynova kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Cyclo Progynova Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Cyclo Progynova kullandıysanız lütfen Cyclo Progynova ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Cyclo Progynova hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Cyclo Progynova kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Cyclo Progynova kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Cyclo Progynova Kullanıcı Yorumları

Cyclo Progynova Kullanıcı Yorumları , Cyclo Progynova  kullanmış ve Cyclo Progynova  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Cyclo Progynova  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
burcu

doktorumun histeroskopi ardından 2 kutu verdiği,
göğüslerde büyüme, hassasiyet ve şişkinlik, karında şişkinlik, gaz ve çarpıntı yan etkilerini fazlasıyla deneyimlediğim ilaç. iştahımı açmadı ancak bir lokma bile yesem dünyaları yemiş gibi şişiyordum sanki.

yelda

yan etkilerinin yan etki doğurduğu ilaç. *

şöyle ki; en belirgin yan etkilerinden biri olan şişkinlik, bünyeyi bunalıma sokmakta ve hastanın bu bunalım haliyle daha çok yemesine sebebiyet vermektedir ki bu da diğer bir yan etki olan iştahta artmaya nedendir. böylece şişkinlik ve iştah artımı yan etkileri, diğer bir yan etki olan vücut ağırlığının artmasına neden olur. tüm bunlar yaşanırken geçirilen sinir harbi hastayı depresif semptomlara sürükler. neticede; satırlarca yan etkisi yazılan bu ilacın aslında tek sorunu şişkinlik yaratmasıdır.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar