Genel

Fantom Şipşak Kullanıcı Yorumları , Fantom Şipşak Kullananların Yorumları

Fantom Şipşak kullanıcı yorumları içeriğimiz , Fantom Şipşak kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Fantom Şipşak Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Fantom Şipşak kullandıysanız lütfen Fantom Şipşak ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Fantom Şipşak hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Fantom Şipşak kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Fantom Şipşak kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Fantom Şipşak Kullanıcı Yorumları

Fantom Şipşak Kullanıcı Yorumları , Fantom Şipşak  kullanmış ve Fantom Şipşak  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Fantom Şipşak  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
meltem

Emiş gücü güzel pratik bir süpürge benim çok çok hoşuma gitti 2 eksi yanı var hava üflemesi bilmiyorum belki bu da normaldir 2. eksi yanı başlığının sağa sola dönmemesi neyse ki eski süpürgenin başlığını takip o durumuda halledebiliyorum kesinliklede tavsiye ederim ağırlığı çok çok hafif değil sonuçta çok özellikli çok malzemeli bir ürün değil kurulumu bence basit genel olarak verdiğim parayı hak ettiğini düşünüyorum.

emel

Ürünün fırçası yokmuş. Açıkçası bunu ben bilmiyordum. İlk kuruyu açtığımda oyuncak gibi bir şeydi. Fakat çekiş gücü çok yüksek tüm evi temizledi. Ayrıca büyük kısmın yukarıda olması, ucunun kıyı köşe her yere girmesini sağlıyor . Ancak torba kısmı çok saçma yapılmış. torba diye bir şey yok. Motora toz ve pis kaçmaması için oraya bir torba / bez geçirilmiş. İçine dolmuyor da dışına yapışıyor tozlar. Böylece motora ulaşamıyor. Siz her seferinde orayı açıp o bezi silkeleyerek temizliyorsunuz. Kullanma kılavuzunda öyle yazıyor. O kısmı beğenmedim.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar