Genel

Fiat Linea 1.4 Kullanıcı Yorumları , Fiat Linea 1.4 Kullananların Yorumları

Fiat Linea 1.4 kullanıcı yorumları içeriğimiz , Fiat Linea 1.4 kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Fiat Linea 1.4 Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Fiat Linea 1.4 kullandıysanız lütfen Fiat Linea 1.4 ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Fiat Linea 1.4 hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Fiat Linea 1.4 kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Fiat Linea 1.4 kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Fiat Linea 1.4 Kullanıcı Yorumları

Fiat Linea 1.4 Kullanıcı Yorumları , Fiat Linea 1.4  kullanmış ve Fiat Linea 1.4  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Fiat Linea 1.4  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
cenk

iki aydır kullandığım, satın aldığım ilk araç. 2014 active plus 1.3 mj 95bg’lik modeli kullanıyorum ve şuana kadar memnunum, beklentilerimi karşıladı. beklentim az yakıt tüketen, az sorun çıkaran, parçası ucuz, dört kişilik aileyi sağa sola götürecek bir araçtı. uzun yol yakıt tüketimi iyi, şehir içi trafikte ortalama tüketime sahip. ön taraf rahat ve geniş. arka taraf da geniş fakat gürültülü. söylendiği kadar hantal bir araç değil. özellikle ön taraf uzun. bizim mahalle çapraz parka müsait, park ettiğimde sanki ön veya arka taraf hep dışarıda kalıyor gibi geliyor. ön yanlardaki çıta-sütun tarzı şeyler dönüşlerde görüşü azaltıyor. bagaj harika. çok kıyaslanan symbol ve 301 modellerine göre daha oturaklı, tok ve konforlu fakat ağır.

mert

‘kağıttan araba olur mu?’ sorusunun cevabı. yine muadilleri citroen c-elysee ve ikizi peugeot 301 gibi şeritler arasında gezmeyi sever. rüzgar görmeye dursun bir anda f16 pilotu olabilirsiniz. dönüş çapı namına en ufak bir rastlantı yoktur. tıpkı yakın arkadaşı renault symbol gibi. kaster, kamber hak getire. tekerlek bildiğin yatmıyor dümdüz duruyor.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar