Genel

Hormonlu Spiral Kullanıcı Yorumları , Hormonlu Spiral Kullananların Yorumları

Hormonlu Spiral kullanıcı yorumları içeriğimiz , Hormonlu Spiral kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Hormonlu Spiral Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Hormonlu Spiral kullandıysanız lütfen Hormonlu Spiral ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Hormonlu Spiral hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Hormonlu Spiral kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Hormonlu Spiral kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Hormonlu Spiral Kullanıcı Yorumları

Hormonlu Spiral Kullanıcı Yorumları , Hormonlu Spiral  kullanmış ve Hormonlu Spiral  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Hormonlu Spiral  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
berat

piyasada popüler olarak kullanılan üç hormonlu spiral vardır. bunlar; mirena, skyla ve liletta’dır.

elif

normal spirallerin aksine daha fazla koruma sağlayan, “t” şeklinde uterus (bkz: rahim) yerleştirerek gebeliği önleyen tıbbi cihaz. hormonlu spiraller diğerlerinin aksine yumuşak ama dayanıklı bir plastikten üretilmiştir. hepsinde de progestin adı verilen bir hormon bulunur. aynı hormon birçok doğum kontrol hapında da bulunur. hormomlu spiraller size günden güne bazı hormonlar salgılayarak gebe olmanızı engeller.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar