Genel

Lodux Kullanıcı Yorumları , Lodux Kullananların Yorumları

Lodux kullanıcı yorumları içeriğimiz , Lodux kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Lodux Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Lodux kullandıysanız lütfen Lodux ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Lodux hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Lodux kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Lodux kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Lodux Kullanıcı Yorumları

Lodux Kullanıcı Yorumları , Lodux  kullanmış ve Lodux  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Lodux  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
burak

genel anksiyete bozukluğu, bipolar ve majör depresyon geçmişim yüzünden 8 aydır kullandığım biricik ilacım.
ilaçla ilgili ilk olarak hayatımı kurtardığını emin bir şekilde söyleyebilirim fakat bir gün almadığım takdirde çekilmez iğrenç bipolar bir insana dönüşüyorum bu yüzden bırakmaya korkuyorum diyebilirim, çoğu kez doktorum yardımıyla bırakmaya çalıştım fakat kendimi büyük bir buhran içinde buldum aniden. o olduğunda hayatım hep güzel hep neşeli fakat bir ilaca böylesine bağımlı olmak rahatsızlık vermiyor da değil.

yan etkilerinden bahsetmek gerekirse 5 kilo aldım fakat bu ilaçla birlikte tegratol ve aripa da kullanıyorum diğerlerinin de kilo almamda bir etkisi olmuş olabilir.
libidosu yüksek bir insan olmama rağmen ciddi bir isteksizlik yaptı başlarda fakat üçüncü aydan sonra bir sorun olmadı.
ilaca alışıncaya kadar korkunç mide bulanmaları, aşırı uyku ve baş ağrısı yapıyor, bu etkiler de 1 ay sonra geçiyor.

doruk

8 yıl sonra belki ilk kez mutlu hissettirmiş, kendime olan güvenimi yerine getirmiş mucizevi ilaç.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar