Genel

Noskar Jel Kullanıcı Yorumları , Noskar Jel Kullananların Yorumları

Noskar Jel kullanıcı yorumları içeriğimiz , Noskar Jel kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Noskar Jel Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Noskar Jel kullandıysanız lütfen Noskar Jel ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Noskar Jel hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Noskar Jel kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Noskar Jel kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Noskar Jel Kullanıcı Yorumları

Noskar Jel Kullanıcı Yorumları , Noskar Jel  kullanmış ve Noskar Jel  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Noskar Jel  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
necati

dün contractubex’in yerli versiyonu diye aldım. eczacının ürünün birebir aynısı olduğunu söylemesiyle güvenerek aldım. referansım ise bir üstteki entrydir.

bu kremi sgk karşılıyormuş ama sadece plastik cerrah reçete edebilirmiş. bu da astarı yüzünden pahalıya geliyor. çocuğu götür getir ,strese sok,muayene parası reçete parası katkı payı derken daha pahalıya geliyor. gittim araştırma sonucu ikna olup eczacıdan parası neyse verip aldım.

oğlumun kaşının üstü 1-1,5 cm kadar açıldı, bir boşluğuma geldiği anda dikiş attırmadık ama ama en azından 3 dikiş atılması gerekiyormuş. bu durumda yara iyileştikten sonra iz kalacağı kesinleşti. zararı en aza indirmek için noskar’ı deneyeceğim.

kullanıcı yorumlarına baktım,işini yapabilecek başarılı bir formülü olduğu kanaatindeyim umarım işe yarar.

küçük bir çocuğun babasının kararsızlığı yüzünden ömür boyu yara iziyle gezmesini istemiyorum.

elif

yüzümde dikiş izim var yeni aldirdim benlerimi. noskar ve bepanthol un scar jeli arasında kararsız kaldım. doktorum scar jeli önerdi eczanede noskari

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar