Genel

Paxera 10 Mg Kullanıcı Yorumları , Paxera 10 Mg Kullananların Yorumları

Paxera 10 Mg kullanıcı yorumları içeriğimiz , Paxera 10 Mg kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Paxera 10 Mg Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Paxera 10 Mg kullandıysanız lütfen Paxera 10 Mg ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Paxera 10 Mg hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Paxera 10 Mg kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Paxera 10 Mg kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Paxera 10 Mg Kullanıcı Yorumları

Paxera 10 Mg Kullanıcı Yorumları , Paxera 10 Mg  kullanmış ve Paxera 10 Mg  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Paxera 10 Mg  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
elif

prospektüsünde ; “majör depresif bozuklukta intihar girişimi olasılığı mevcuttur ve belirgin remisyon sağlanana dek bu olasılık sürer.yüksek riskli hastaya ilaç tedavisi başlanması yanında yakın takip gereklidir.paroksetin reçetesi doz aşımı riskini azaltmak amacıyla,en düşük doz tabletlerle başlanmalıdır” şeklinde bir ibareyi altı çizili cümleler halinde barındıran,suni yaşam tatlandırıcısı..

defne

etken maddesi paroksetin olan ilaç.
paxil, seroxat, xetanor ve paxera ticari isimleri dışında farkları olmayan aynı etken maddeye sahip kardeş ilaçlardır.
piyasa da 10, 20, 30 ve 40 mglık tabletler halinde bulunan paxera, major depresif bozukluk, obsesif kompülsif bozukluk, panik bozukluk, sosyal anksiyete bozukluğu ve yaygın anksiyete bozukluğu tedavilerinde endikedir.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar