Genel Teknoloji Telefon

Samsung J7 Max Kullanıcı Yorumları , Samsung J7 Max Kullananların Yorumları

Samsung J7 Max kullanıcı yorumları içeriğimiz , Samsung J7 Max kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Samsung J7 Max Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Samsung J7 Max kullandıysanız lütfen Samsung J7 Max ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Samsung J7 Max hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Samsung J7 Max kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Samsung J7 Max kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Samsung J7 Max Kullanıcı Yorumları

Samsung J7 Max Kullanıcı Yorumları , Samsung J7 Max  kullanmış ve Samsung J7 Max  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Samsung J7 Max  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
cenk

neredeyse 1.5 senedir sorunsuz kullanırken (ekranını 2 kere kırmamı saymazsak swh) son 1 haftadır google play hizmetleriyle ilgili sıkıntı yaşatan telefon.ilk olarak youtube’a girmeye çalıştığımda ‘youtube, google play hizmetler olmadan çalışmaz ve bu hizmetler cıhazının tarafından desteklenmiyor’ şeklinde bir hata aldım.daha sonra gmail, twitch gibi uygulamaları da açamadım ve play store’un kendi kendine telefondan silindiğini gördüm.

kemal

ikinci yılını doldurduğum bu telefonda benim gibi bir adama tam bir gün yeten şarj ve mükemmel bir dayanıklılık sunan gösterişsiz ama işlevsel telefon.

donma, yavaşlama vs. hiç bir yaşamadım.

gün boyu wireless, gps açık ve konuşma surem minimum 5 saat.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar