Genel

Vestel Venüs 5530 Kullanıcı Yorumları , Vestel Venüs 5530 Kullananların Yorumları

Vestel Venüs 5530 kullanıcı yorumları içeriğimiz , Vestel Venüs 5530 kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Vestel Venüs 5530 Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Vestel Venüs 5530 kullandıysanız lütfen Vestel Venüs 5530 ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Vestel Venüs 5530 hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Vestel Venüs 5530 kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Vestel Venüs 5530 kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Vestel Venüs 5530 Kullanıcı Yorumları

Vestel Venüs 5530 Kullanıcı Yorumları , Vestel Venüs 5530  kullanmış ve Vestel Venüs 5530  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Vestel Venüs 5530  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
ayhan

vestel olması alınmaması için en büyük etken.

tanım: yerli ve milli diye kaktırılan çin malı telefon.

haydar

telefon kendini yavaş yavaş kapatıyor önce kamera deaktif oldu şimdide fener deaktif oldu bildiğimiz özellikler kapanıyor yok oluyo giriyorum atıyor, hata veriyor.
azıcık ısınsın tepede beyaz ışık yanıyor pıt kapandı ardından küfürler ederek açıyorsunuz tekrar kapanıyor bu kez 2x küfürler ediyorsunuz ardından zeki iseniz buzluğa atarsınız telefonu sonra kullanırsınız.
tabi bu sırada yeni telefon almayı planlarsınız ama doların euronun uçmuş olduğu aklınıza gelir söve söve kullanırsınız.
almayın aldırmayın bu telefonu.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar