Genel

Vestel Venüs E5 Kullanıcı Yorumları , Vestel Venüs E5 Kullananların Yorumları

Vestel Venüs E5 kullanıcı yorumları içeriğimiz , Vestel Venüs E5 kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Vestel Venüs E5 Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Vestel Venüs E5 kullandıysanız lütfen Vestel Venüs E5 ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Vestel Venüs E5 hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Vestel Venüs E5 kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Vestel Venüs E5 kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Vestel Venüs E5 Kullanıcı Yorumları

Vestel Venüs E5 Kullanıcı Yorumları , Vestel Venüs E5  kullanmış ve Vestel Venüs E5  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Vestel Venüs E5  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
utku

vodafone’dan faturaya ek olarak 12 taksitle aldım. 1020 liraya geliyo. nakitte 900 liraya satılan bi telefon için hiç fena değil. 1000 liraya satılan j4+ almak istiyodum ama taksit olunca 1500’e geliyo neredeyse. yuh ama yani. bu nasıl bi orantısızlık.

yakup

2019 başında çıkmış, hoş bir görüntüsü olan telefon. şu anda 800-900 lira civarında bulunabiliyor. kağıt üzerinde 1000 lira altı telefonlar arasında samsung galaxy j4+’tan sonra en iyi telefon. ikinci telefon olarak aldım ve genel olarak memnunum. ama tavsiye eder miyim? kesinlikle hayır. çünkü telefon vestel amk. mecburiyetten aldım ben. az daha para biriktirin samsung ya da şayomi mayomi alın.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar