Genel

Xpecia Erkek Kullanıcı Yorumları , Xpecia Erkek Kullananların Yorumları

Xpecia Erkek kullanıcı yorumları içeriğimiz , Xpecia Erkek kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Xpecia Erkek Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Xpecia Erkek kullandıysanız lütfen Xpecia Erkek ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Xpecia Erkek hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Xpecia Erkek kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Xpecia Erkek kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Xpecia Erkek Kullanıcı Yorumları

Xpecia Erkek Kullanıcı Yorumları , Xpecia Erkek  kullanmış ve Xpecia Erkek  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Xpecia Erkek  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
umut

bir aydır kullanıyorum. fue ameliyatı sonrası besin desteği olarak verdi doktor, yeni saçların çıkışını destekleyecekmiş, yan etkisi yokmuş. hadi bakalım, göreceğiz

metin

dermatolog tavsiyesi ile yaklaşık 4 aydır kullanılan ancak saçta herhangi bir gurlesme sağladığı görülmediği gibi dökülmeleri azalttığı da pek söylenemez. dermatolog sonucun görülebilmesi için 6 ay kullanılması gerektiğini söylemişti. kaldı son 2 ay.

2 yıl sonra gelen edit: 6. ay bazı olumlu etkiler görüldü kök diplerinde, alında yeni yeni saçlar çıkmaya basladı hafiften ancak birkaç ay sonra bırakınca çok saçlar daha ciddi bir dökülme başladı. sonrasında saç kendi kendini toparlayıp ilacın hiç kullanılmadan önceki haline döndü tekrar ve kendi haline bırakıldı

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar