Genel

Z3 Kullanıcı Yorumları , Z3 Kullananların Yorumları

Z3 kullanıcı yorumları içeriğimiz , Z3 kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Z3 Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Z3 kullandıysanız lütfen Z3 ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Z3 hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Z3 kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Z3 kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Z3 Kullanıcı Yorumları

Z3 Kullanıcı Yorumları , Z3  kullanmış ve Z3  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Z3  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
tarkan

ilk çalışan* programlanabilir tam otomatik makine,yani bilgisayar.konrad zuse tarafından 1941’de geliştirilen z3,ikilik sistemde çalışıyordu yani digitaldi.z3 1944’te bir bombardımanda* hayata gözlerini kapamıştır,ama konrad’a bişey olmamıştır anlaşılan zira kendisi aynı yıl z3’ten kat kat hızlı z4’ü inşa* etmiştir.ilginçtir eniac z3’ten daha meşhurdur,halbuki eniac onluk sistemde çalışırken z3 binarydi,yani modern bilgisayarlara daha çok benziyordu.ayrıca edvac’ın aksine z3’ün programı hariciydi.

ayaz

motorola firmasının ilk kayar kapaklı telefon modeli.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar