Genel

Anti Asidoz Kullanıcı Yorumları , Anti Asidoz Kullananların Yorumları

Anti Asidoz kullanıcı yorumları içeriğimiz , Anti Asidoz kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Anti Asidoz Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Anti Asidoz kullandıysanız lütfen Anti Asidoz ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Anti Asidoz hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Anti Asidoz kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Anti Asidoz kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Anti Asidoz Kullanıcı Yorumları

Anti Asidoz Kullanıcı Yorumları , Anti Asidoz  kullanmış ve Anti Asidoz  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Anti Asidoz  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
zeynep

ANTI ASIDOZ vücut sıvılarım alkalileştirici ilaçlar (antiasitler) sınıfına ait tıbbi bir üründür ve İçerisinde sodyum bikarbonat bulunur doktora danışmadan kullanmayın derim ama sonuçlları tehlikeli olabilir.

gamze

özellikle kronik böbrek yetmezliğinde olmak üzere değişik nedenlere bağlı metabolik asidozun tedavisi için kullanılır.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar