Genel

Falcon Freedom 250 Kullanıcı Yorumları , Falcon Freedom 250 Kullananların Yorumları

Falcon Freedom 250 kullanıcı yorumları içeriğimiz , Falcon Freedom 250 kullanmak isteyen ancak satın alma/kullanma öncesinde araştırma yapan kişiler için harika bir kaynak olarak hazırlandı.

Falcon Freedom 250 Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Var mıdır tarzında soruları da sorarak bilgi talep edebilirsiniz.

Eğer daha önce Falcon Freedom 250 kullandıysanız lütfen Falcon Freedom 250 ile ilgili deneyimlerinizi paylaşarak, Falcon Freedom 250 hakkında araştırma yapan kişilere yardımcı olunuz.

Eğer daha önce Falcon Freedom 250 kullanmadıysanız aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünde sorarak Falcon Freedom 250 kullananların yorumları ile fikir edinebilirsiniz.

Falcon Freedom 250 Kullanıcı Yorumları

Falcon Freedom 250 Kullanıcı Yorumları , Falcon Freedom 250  kullanmış ve Falcon Freedom 250  hakkında fikir, deneyim sahibi kişiler tarafından sitemize yapılan yorumlar ve geri dönüşlerle oluşturulan yorumlardır. Hakaretvari, siyasi ve çıkar amacı güden yorumlar haricinde tüm Falcon Freedom 250  kullananların yorumları sayfamızda yayınlanır.

 

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
eren

Düzgün oturma pozisyonun da rahat konfor olanakları sunan, yeni modellerini her daim üreten bir fabrikaya sahip Çin Menşeili Falcon Freedom malzeme kalitesi açısından çok ta iyi seviyelerde gözükmüyor.

can

250cc ve altı motorlarda yağ yakımı oldukça düşüktür, bazı 125cc motorlarda 2.0lt-2.5lt aralığında değişir. 250 cc kategorisinde genelde 3.4lt-4.0lt yakıt tüketir. 600cc ve üzeri motorlar ise tam bir hayal kırıklığıdır. bir arabanın beşte bir ağırlığı taşıyan 600cc bir motor, arabadan fazla yakıt tüketebilir.

2
0
Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Dile Getirin, Yorum Yapın.x
konya avukat eskişehir avukatlar